Ας χάος με τα νέα μέλη ...

A place for interesting and non-interesting thread ideas.
Posts: 54
Joined: August 2010
:(

Posts: 9827
Joined: August 2010
:JGLface:

User avatar
Posts: 529
Joined: May 2010
Location: Boston ,MA
Jackson wrote:WTF? :wtf:
Highlight it.

User avatar
Posts: 142
Joined: June 2010
Location: Jakarta, Indonesia
Λοιπόν, είμαι νέος εδώ. πειράζει να γίνω μέλος; :mrgreen:

Posts: 591
Joined: May 2010
WTF is it with this thread?

User avatar
Posts: 13944
Joined: June 2009
Location: La La Land
Jackson wrote:WTF is it with this thread?
Έλα Jackson. Πώς μπορείτε να έχετε, δεν κατάλαβα ότι ήταν πληκτρολόγηση στα Ελληνικά από τώρα;

Posts: 591
Joined: May 2010
CrazyEight wrote:
Jackson wrote:WTF is it with this thread?
Έλα Jackson. Πώς μπορείτε να έχετε, δεν κατάλαβα ότι ήταν πληκτρολόγηση στα Ελληνικά από τώρα;

:wtf:







:x

User avatar
Posts: 1424
Joined: January 2009
Location: Cupertino, CA
Αυτή είναι η μεγαλύτερη ιδέα ποτέ. Είναι εκπληκτικό ότι αυτό προκαλεί σύγχυση τόσους πολλούς ανθρώπους. Θέλω να πω, έλα τώρα, πραγματικά ρε παιδιά;

Νιώθω σαν να πρέπει να πληκτρολογήσετε περισσότερους έτσι φαίνεται σαν να λέω πραγματικά κάτι εδώ. Όλη αυτή η σκέψη είναι εντελώς ανόητη. Ακόμα: καλύτερη ιδέα ποτέ. Έναρξης ήταν αρκετά ναρκωτικές ουσίες, ε;

Αυτό είναι ενδιαφέρον. Μερικές λέξεις μπορείτε πραγματικά να διαβάσει αρκετά καλά. «Ιδέα» είναι ένα από αυτά.

User avatar
Posts: 142
Joined: June 2010
Location: Jakarta, Indonesia
AlexHaas wrote:Αυτή είναι η μεγαλύτερη ιδέα ποτέ. Είναι εκπληκτικό ότι αυτό προκαλεί σύγχυση τόσους πολλούς ανθρώπους. Θέλω να πω, έλα τώρα, πραγματικά ρε παιδιά;

Νιώθω σαν να πρέπει να πληκτρολογήσετε περισσότερους έτσι φαίνεται σαν να λέω πραγματικά κάτι εδώ. Όλη αυτή η σκέψη είναι εντελώς ανόητη. Ακόμα: καλύτερη ιδέα ποτέ. Έναρξης ήταν αρκετά ναρκωτικές ουσίες, ε;

Αυτό είναι ενδιαφέρον. Μερικές λέξεις μπορείτε πραγματικά να διαβάσει αρκετά καλά. «Ιδέα» είναι ένα από αυτά.
Ποια είναι η πιο ανθεκτική παράσιτο;
Μια βακτηρίων; Ένας ιός;
Μια εντερική σκουλήκι;

Μια ιδέα.

Posts: 2278
Joined: February 2010
Location: Melbourne, Australia
cesar1st wrote:
AlexHaas wrote:Αυτή είναι η μεγαλύτερη ιδέα ποτέ. Είναι εκπληκτικό ότι αυτό προκαλεί σύγχυση τόσους πολλούς ανθρώπους. Θέλω να πω, έλα τώρα, πραγματικά ρε παιδιά;

Νιώθω σαν να πρέπει να πληκτρολογήσετε περισσότερους έτσι φαίνεται σαν να λέω πραγματικά κάτι εδώ. Όλη αυτή η σκέψη είναι εντελώς ανόητη. Ακόμα: καλύτερη ιδέα ποτέ. Έναρξης ήταν αρκετά ναρκωτικές ουσίες, ε;

Αυτό είναι ενδιαφέρον. Μερικές λέξεις μπορείτε πραγματικά να διαβάσει αρκετά καλά. «Ιδέα» είναι ένα από αυτά.
Ποια είναι η πιο ανθεκτική παράσιτο;
Μια βακτηρίων; Ένας ιός;
Μια εντερική σκουλήκι;

Μια ιδέα.
:lol:

Post Reply